Nominaties

Nomineer nu voor Dutch Live Entertainment Production Awards 2018

Persoonlijke gegevens

 

Nominatie

  • Hierbij nomineer ik de volgende partij(en) voor:
 

Verificatie

Dit waren de nominaties Dutch Live Entertainment Production Awards 2017

Favourite Show Company
  • Ampco Flashlight Rental
  • Switch Concepts
  • InterStage
Favourite Site Company
  • Mojo Barriers
  • The Powershop
  • PoPa Lichtmasten
Favourite Service Company
  • The Security Company
  • Pieter Smit
  • Loc7000
Favourite Production Company
  • Friendly Fire
  • Wink
  • RTL Live Entertainment
Favourite Technical Production Company
  • Sightline Productions
  • Unlimited Productions
  • Livetime Productions
Favourite Venue
  • Ziggo Dome
  • AFAS Live
  • 013
Favourite Person
  • Willem Westermann
  • Scal Langelaan
  • Wienand Heinink
  • Job Bakker
The Bart Clement Award for Favourite Creative Person
  • Sander Reneman
  • Jeroen ten Brinke
  • Ad de Haan
Production of the Year
  • TING!
  • 400 jaar VOPAK
  • The Next Web Conference 2016
Special Achievement Award
  • Duncan Stutterheim

De nominaties voor de tweede editie op 11 april 2016 waren als volgt:

Favourite Show Company
  • Faber Audiovisuals
  • Ampco Flashlight Rental
  • Stageco
  • Stagebrothers
Favourite Site Company
  • Mojo Barriers
  • Neptunus
  • The Powershop
Favourite Service Company
  • The Security Company
  • Garden Party
  • The Food Line-up
  • Pieter Smit
Favourite Production Company
  • Modestus Management
  • Friendly Fire
  • Tribe Company
  • Xsaga
Favourite Technical Production Company
  • Production World
  • Sightline Productions
  • Unlimited Productions
Favourite Venue
  • Ziggo Dome
  • GelreDome
  • Westergasfabriek
Favourite Person
  • Carmelita Hoogvliets
    Who’s Your Mama
  • Bolke Burnaby Lautier
    United
  • Jack Smale
    Motion Business
  • Herman Braakman
    Black Hole Sun Productions
The Bart Clement Award for Favourite Creative Person
  • Ronald van den Bersselaar
    BEEO
  • Bart van Rooy
    BigVis
  • Sander Reneman
    250K
Production of the Year
  • The Flying Dutch
  • SAIL Amsterdam
  • Concert at SEA
Special Achievement Award
  • Jan Smeets

De nominaties van de eerste editie op 13 april 2015 waren als volgt:

Favourite Rental Company
  • Ampco Flashlight Rental
  • Rent-All
  • Triple Showtechniek
Favourite Service Company
  • All Areas Rental & Sales
  • Airworks
  • Traffic Support
  • LOC7000
  • MTD
Favourite Production Company
  • The Production Factory
  • Backbone International
  • Sightline Productions
  • Stage Entertainment
Favourite Venue
  • Ahoy Rotterdam
  • Ziggo Dome
  • Westergasfabriek
Favourite Person
  • Marielle Hollander
    Amsterdam Arena
  • Hans van Amerongen
    Ahoy Rotterdam
  • Mike Duijndam
    TV & Event Support
Favourite Creative Person
  • Sander den Otter
    SDO Design
  • Gert-Jan Schreuder
    Look ‘n’ Feel
  • Jeroen ten Brinke
    Audio Design International
Production of the Year
  • Vrienden van Amstel LIVE!
  • The Passion
  • Sensation ‘Welcome to the Pleasuredome’
Special Achievement Award
  • JOHN MULDER